O firmie

Cukiernia Tomis to prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku od 2012 roku. Jej potencjał tkwi między innymi w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym, dzięki któremu istnieje możliwość rozwoju i sprostaniu zamówieniom nawet najbardziej wymagającym klientom. Dzięki sprawdzonym recepturom nasze wyroby zachwycają nie tylko wyglądem, ale również odznaczają się doskonałymi walorami smakowymi.

W dziale produkcji zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, z dużym doświadczeniem w branży cukierniczej. W tym tkwi tajemnica wyśmienitego smaku i estetycznego wyglądu naszych wyrobów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór ciast, ciasteczek i tortów. Zaplecze logistyczne z własnymi samochodami pozwala nam na bieżąco zaopatrywać sklepy, restauracje, sale bankietowe oraz hurtownie na terenie całej Polski w świeże wyroby cukiernicze, zapewniając krótki czas dostawy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która mamy na dzieję, że przypadnie Państwu do gustu i skłoni do spróbowania naszych słodkości.

Serdecznie zapraszamy  i życzymy smacznego.